Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 24.10.2019 | Aktualizacja: 24.10.2019, 12:19:56

Szkolenie pt.: "Pełne wykorzystanie potencjału marki firmy" w dn. 07.11.2019 r. godz. 15:45

Szanowni Państwo,

Architekci IARP,

Serdecznie Państwa zapraszamy na szkolenie pt. "Pełne wykorzystanie potencjału marki firmy", które odbędzie się w Pomorskiej Okręgowej Izbie Architektów RP w dniu 07.11.2019 r. (czwartek) o godz. 15:45.

Cel szkolenia: Bądź widzialną Marką!

 Podniesienie świadomości w zakresie pełnego wykorzystania elementów brandingu  na dwóch poziomach sprawności:

  • na poziomie skutecznej komunikacji osobistej z odbiorcami zewnętrznymi marki, co prowadzi do wyraźnej identyfikacji imienia i nazwiska architekta na rynku
  • na poziomie skutecznego wywierania wpływu na odbiorców marki firmy aby budować relacje na poziomie wartości i misji, inspirować klientów do zaangażowania i lojalności wobec marki.

Celem treningu grupowego jest poznanie elementów modelu budowania marki oraz praktyczne zastosowanie wiedzy w zakresie budowania wartości marki. Uczestnicy treningu równorzędnie z pozyskiwaną wiedzą, pracują w ćwiczeniach interaktywnych nad zrozumieniem istotności marki w budowaniu przewagi rynkowej. W wyniku szkolenia usprawnią podejmowane działania na bardziej adekwatne i efektywne wewnątrz firmy oraz w relacji z klientem zewnętrznym. Zdobyta wiedza pozwoli unikać nieuświadomionych błędów w budowaniu reputacji na zewnątrz organizacji. Ważnym efektem treningu jest też doskonalenie kompetencji w zakresie działań PR marki.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

  • Uczestnicy zidentyfikują słabe ogniwa w swojej obecnej strategii budowania marki i otrzymają wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób wdrożyć usprawnienia.
  • W trakcie treningu wskazane zostają rzeczywiste szanse rozwoju marki i sposoby ich wykorzystania w pomnażaniu wartości oferowanych przez firmę.
  • Wiedza z zakresu brandingu pozwoli określić podstawy potrzebne do budowania wartości marki pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz firmy.

Szkolenie poprowadzi:

EWA CZERTAK – buduje autentyczne marki premium, praktyk personal branding dla CEO i przedsiębiorców, trener biznesu, mentor, prezes Akademii Marki z Klasą.

Mówca, trener wystąpień publicznych oraz konsultant ds. komunikacji w międzynarodowych korporacjach. Od 2012 roku uczestniczy  w przebudowie lub tworzeniu ponad 230 marek osobistych przedsiębiorców z całej Polski. Zachęca do myślenia w wielkim stylu i brania odpowiedzialności za swoje życie i sukces zawodowy.

Współtworzyła Polski znak towarowy Marka z Klasą, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Jest przekonana, że budowanie marki własnego nazwiska wymaga odwagi, za tym stoją bowiem właściwe wybory w biznesie, odpowiedzialność i etyka. 

Posiada tytuł Master Business Trener, level superior.  Jest autorką kursu budowania marki przedsiębiorcy Personal Branding „Bądź widzialna Marką”  w Akademii Marki z Klasą. Ekspertka portalu Centrum Kariery Golden Line oraz rekomendowana ekspertka przez Brand24. Autorka licznych artykułów, wypowiada się jako ekspert dla tygodnika Wprost. Prowadzi rozmowy o marce na kanale YouTube Ewa Czertak, pisze bloga. Pasjonuje ją  filozofia oraz savoir- vivre. 

W Akademii Marki z Klasą rozwiązuje rzeczywiste problemy przedsiębiorców, zbiera doświadczenie oraz najlepsze praktyki ze zrealizowanych kilkudziesięciu półrocznych kursów Personal Branding. Akademię tworzy wraz z wyjątkowym zespołem ekspertów.

Certyfikaty:

- Certyfikat Master Business Trainer level superior;

- Certyfikat konsultanta w zakresie oceny kompetencji społecznych i emocjonalnych, akredytacja Hay Group;

- Certyfikat Coacha International Coaching Community Lambent do Brasil, 2004 (numer certyfikatu 31);

- Dyplom ukończenia kursu Master Coach ICC - trening zaawansowany, zawierający narzędzia executive i team coaching, prowadzony przez trenera i współzałożyciela ICC Josepha O’Connor, 2005;

- Studia Podyplomowe Trenera Grupowego w Laboratorium Psychoedukacji przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej;

- Studia podyplomowe, Dyplom MBA wydany przez Prywatną Wyższa Szkołę Business’u i Administracji w Warszawie;

- Członkini International Coaching Community (ICC);

- Certyfikat Protokół Dyplomatyczny - Teoria i Praktyka, Europejska Akademii Dyplomacji;

Zachęcamy do rejestracji na szkolenie w formie elektronicznej, w razie problemów prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie mailowej na adres: pomorska@iarp.pl

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/791

Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/
(dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).
Ponadto informujemy, iż przebieg szkolenia uwieczniony zostanie na fotografiach (zgodnie z art. 81 ust. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).