Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 08.11.2019 | Aktualizacja: 08.11.2019, 14:06:28

Szkolenie pt.: "Ochrona przeciwpożarowa budynków" w dn. 28.11.2019 r. g. 15:15

Szanowni Państwo,
Architekci IARP,

Serdecznie Państwa zapraszamy na szkolenie pt. "Ochrona przeciwpożarowa budynków" , które odbędzie się w Pomorskiej Okręgowej Izbie Architektów RP w dniu 28.11.2019 r. (czwartek) o godz. 15:15.

Cel szkolenia:

Znajomość zmian jakie zaszły w rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie pod względem ochrony przeciwpożarowej przy nowelizacji rozporządzenia w styczniu 2018 roku. Umiejętność określenia trybu postępowań przy stosowaniu rozwiązań zamiennych oraz ich wprowadzania w projektach budowlanych. Znajomość wymagań dla formy i zakresu scenariusza pożarowego.

Szkolenie poprowadzi:

mgr inż. poż. Maciej Chilicki
mgr inż. pożarnictwa, rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa (SITP), prelegent na konferencjach organizowanych przez SITP, autor publikacji w miesięczniku "Przegląd pożarniczy".

Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarnictwa w Warszawie (2008 rok). Funkcjonariusz pionu kontrolno - rozpoznawczego Komendy Miejskiej PSP w Gdańsku od 2009 roku. Z-ca Naczelnika Wydziału Kontrolno - rozpoznawczego KM PSP w Gdańsku od 2012 roku, od 2019 roku Naczelnik Wydziału Kontrolno - rozpoznawczego KM PSP w Gdańsku. Rzeczoznawca ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych od 2014 roku.

Zachęcamy do rejestracji na szkolenie w formie elektronicznej, w razie problemów prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie mailowej na adres: pomorska@iarp.pl

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/792

Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/

(dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).

Ponadto informujemy, iż przebieg szkolenia uwieczniony zostanie na fotografiach (zgodnie z art. 81 ust. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

 

Biuro POOIA RP