Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 11.04.2024 | Aktualizacja: 11.04.2024, 09:34:28

STACJONARNE warsztaty pt "Budowanie marki Architekta" w dn. 22.04.2024 r. godz. 14:30

Szanowni Państwo,
Architekci IARP,

serdecznie zapraszamy na STACJONARNE warsztaty pt. "Budowanie marki Architekta", które odbędzie się  w dniu 22.04.2024 r. (poniedziałek) o godz. 14:30 w siedzibie Izby „Złota Brama”

Organizatorem warsztatów jest Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP.

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/1375

Ilość miejsc ograniczona – 70 os.

Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/ (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).

Szkolenie poprowadzi:
Aneta Niedziałek Architekt IARP, V-ce Przewodnicząca Rady POOIA RP, Przewodnicząca Zespołu ds. szkoleń, Przewodnicząca Zespołu ds. wynagrodzeń architektów.

Prelegent:
Ewa Czertak praktyk personal branding dla CEO i przedsiębiorców, trener biznesu, mentor, prezes Akademii Marki z Klasą. Buduje autentyczne marki Premium. Mówca, trener wystąpień publicznych oraz konsultant ds. komunikacji w międzynarodowych korporacjach. Od 2012 roku uczestniczy  w przebudowie lub tworzeniu ponad 230 marek osobistych przedsiębiorców z całej Polski. Zachęca do myślenia w wielkim stylu i brania odpowiedzialności za swoje życie i sukces zawodowy.Współtworzyła Polski znak towarowy Marka z Klasą, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Jest przekonana, że budowanie marki własnego nazwiska wymaga odwagi, za tym stoją bowiem właściwe wybory w biznesie, odpowiedzialność i etyka.

Posiada tytuł Master Business Trener, level superior.  Jest autorką kursu budowania marki przedsiębiorcy Personal Branding „Bądź widzialna Marką” w Akademii Marki z Klasą. Ekspertka portalu Centrum Kariery Golden Line oraz rekomendowana ekspertka przez Brand24. Autorka licznych artykułów, wypowiada się jako ekspert dla tygodnika Wprost. Prowadzi rozmowy o marce na kanale YouTube Ewa Czertak, pisze bloga. Pasjonuje ją  filozofia oraz savoir- vivre.

W Akademii Marki z Klasą rozwiązuje rzeczywiste problemy przedsiębiorców, zbiera doświadczenie oraz najlepsze praktyki ze zrealizowanych kilkudziesięciu półrocznych kursów Personal Branding. Akademię tworzy wraz z wyjątkowym zespołem ekspertów.

Film zapraszający: https://www.facebook.com/watch/?v=387555087426904

Biuro POOIA RP