Data dodania: 10.02.2012 | Aktualizacja: 10.02.2012, 19:43:27
Lista członków Komisji POIA I kadencji (2002 - 2006)
Komisje problemowe POIA I kadencji (2002-2006)
Komisja ds. pomocy i ochrony prawnej oraz praw autorskich | |
Mirosław Hrynkiewicz | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Grażyna Głowacka | Z-ca Przewodniczącego |
Wiesław Bielawski | |
Bogumił Bierawski | |
Ewa Kasperska-Machura | |
Krzysztof Kozłowski | |
Przemysław Kryszk | |
Emilia Roman | |
Marian Skowroński | |
Andrzej Zdanowski | |
Komisja d/s samopomocy, nagród i wyróżnień |
|
Andrzej Rosa | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Zbigniew Myszko | Z-ca Przewodniczącego |
Małgorzata Opioła-Kozłowska | |
Barbara Sawic | |
Maria Sikorska | |
Aleksandra Stępińska-Szczypiorska | |
Komisja d/s sprawy nauki, podnoszenia kwalifikacji zawodowych i informacji | |
Andrzej Gołębiewski | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Wojciech Rezmer | Z-ca Przewodniczącego |
Jerzy Biliński | |
Hanna Gołębiewska | |
Jacek Jakutowicz | |
Jadwiga Kiernikiewicz-Wieczorkiewicz | |
Piotr Mazur | |
Katarzyna Piasecka | |
Piotr Rzeszot | |
Henryk Spytkowski | |
Jacek Szczęsny | |
Anna Weirowska-Rezmer | |
Wojciech Wyka | |
Komisja d/s ubezpieczenia zawodowego oraz współpracy z samorządami | |
Paweł Władysław Kowalski | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Szymon Radziwiłowicz | Z-ca Przewodniczącego |
Piotr Loch | |
Piotr Rutkowski | |
Gabriela Sieniawska | |
Krystyna Stawiarska-Kostarczyk | |
Komisja d/s legislacji | |
Andrzej Kondracki | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Wiesław Bielawski | |
Roman Durkiewicz | |
Tomasz Dworakowski | |
Krzysztof Jur | |
Barbara Knuth | |
Alicja Kozicka | |
Arkadiusz Marszałkowski | |
Ewa Martin | |
Marek Moczorat | |
Wojciech Nowacki | |
Komisja ds. umów i honorariów | |
Zbigniew Młodzianowski | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Tadeusz Miler | Z-ca Przewodniczącego |
Krzysztof Bogusławski | |
Stefan Brociek | |
Marek Dejryng | |
Andrzej Dudziński | |
Jerzy Figura | |
Mirosław Gruzioła | |
Jacek Jakutowicz | |
Krzysztof Jur | |
Jan Kozłowski | |
Mirosław Kuczyński | |
Małgorzata Miernik | |
Małgorzata Opioła-Kozłowska | |
Joanna Palke-Marczak | |
Wacław Pokrzywniki | |
Dimitris Skuras | |
Iwona Smyczyńska | |
Jacek Śliwiński | |
Komisja d/s zamówień publicznych, przetargów i konkursów | |
Adam Specht | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Tomasz Dworakowski | |
Bartosz Macikowski | |
Jarosław Nowosadski | |
Barbara Sawic | |
Krystyna Stawiarska-Kostarczyk | |
Zbigniew Włodarek | |
Komisja d/s etyki i standardów wykonywania zawodu | |
Zbigniew Pomaz | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Narcyz Sienkiewicz | Z-ca Przewodniczącego |
Andrzej Baranowski | |
Andrzej Basiński | |
Adam Drohomirecki | |
Zbigniew Gniotyński | |
Marek Grochocki | |
Władysław Klikowicz | |
Andrzej Macur | |
Marcin Naczke | |
Barbara Stępa | |
Leszek Swerpel | |
Jan Swędrzyński | |
Antoni Taraszkiewicz | |
Teresa Zajdzińska | |
Komisja d/s członkowskich i składek | |
Stanisław Dopierała | Przewodniczący komisji |
Członkowie komisji | |
Elżbieta Piątkowska-Ratajczyk | Z-ca Przewodniczącego |
Grzegorz Bukal | |
Andrzej Dudziński | |
Ewa Filar | |
Janusz Gujski | |
Tomasz Janiszewski | |
Maria Jasińska | |
Jacek Lewiński | |
Henryk Kleszczewski | |
Jacek Krenz | |
Barbara Leszczyńska-Jaroszewska | |
Piotr Lew | |
Bogdan Marszał | |
Marcin Naczke | |
Włodzimierz Odebralski | |
Bogdan Szulc | |
Anna Stroińska-Szulc |