Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 29.01.2021 | Aktualizacja: 29.01.2021, 13:54:10

Dni Budownictwa i Architektury - 1-5 lutego 2021

Szanowni Państwo,

Rada Wielkopolskiej OIA RP uprzejmie informuje, że z uwagi na stan epidemii w lutym 2021 roku zostanie zorganizowane w Poznaniu, w miejsce Targów BUDMA, nowe wydarzenie w formie online pn. "Dni Budownictwa i Architektury" w dniach od 1 do 5 lutego 2021 r.

W ramach tego wydarzenia odbędzie się kolejna edycja Forum Designu i Architektury "D&A" w dniu 3 lutego. Współorganizatorem Forum w imieniu Krajowej Izby Architektów RP jest Wielkopolska OIA RP.

Targi BUDMA 2021 zostały przeniesione na listopad 2021 r.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją wstępną przygotowaną przez głównego Organizatora wydarzenia – Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Pozdrawiam serdecznie,

arch. Katarzyna Wrońska
Kierownik Biura Rady WOIA RP
tel./fax (61) 855 08 46
Stary Rynek 56, 61-772 Poznań
wielkopolska@izbaarchitektow.pl

DNI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY

Organizowane już po raz trzeci Forum Gospodarcze Budownictwa „Build 4 Future” w swojej najbliższej odsłonie odbędzie się w formule on-line. Do tej pory debaty towarzyszyły Międzynarodowym Targom Budownictwa
i Architektury BUDMA. Mimo, że termin targów został przełożony z lutego na listopad (23-26.11.2021r.), to u progu nadchodzącego roku szeroko rozumiana branża budowlana stanie przed wieloma wyzwaniami i pytaniami. Stąd też organizatorzy wraz z Partnerami wydarzenia podjęli decyzję o realizacji „Build4Future” on-line, w dniach 1-2 lutego 2021r.

Drugim, niezwykle ważnym wydarzeniem, od kilku lat odbywającym się wraz z targami BUDMA jest spotkanie świata architektury przez duże „A”, czyli Forum Designu i Architektury „D&A”. Polskie, europejskie i światowe autorytety od lat odwiedzają Poznań, aby inspirować kolejne pokolenia projektantów. Najbliższa edycja, w formule on-line, odbędzie się pod intrygującym hasłem przewodnim „Sumienie detalu”. Już dzisiaj zapraszam. Bądźmy on-line 3 lutego 2021r.!

Przed nami ogromna dawka merytorycznej wiedzy z udziałem wybitnych specjalistów z branży budowlanej. Tym razem w nieco innym niż do tej pory wydaniu. 
Zachęcam Państwa do zapoznania się z propozycją Dni Budownictwa i Architektury, które organizujemy wraz z najważniejszymi Izbami i Stowarzyszeniami branżowymi.     


Dariusz Muślewski, Dyrektor Targów BUDMA

FORUM GOSPODARCZE BUDOWNICTWA BUILD 4 FUTURE 1-2 LUTEGO 2021

BUILD 4 FUTURE:

 • debaty ekspertów – uczestników rynku, na temat szans i wyzwań dla budownictwa w najbliższej przyszłości
 • wizje najnowszych technologii w projektowaniu, produkcji i wykonawstwieforum merytorycznej dyskusji o inwestycjach, stanie oraz perspektywach rozwoju społeczno-gospodarczego na rynku budowlanym w najbliższych latach.
  Porozmawiajmy o przyszłości!

UCZESTNICY:

 • Deweloperzy
 • Generalni wykonawcy
 • Firmy budowlane
 • Inwestorzy
 • Producenci branży budowlanej
 • Dystrybutorzy maszyn budowlanych
 • Przedstawiciele administracji publicznej
 • Izby i stowarzyszenia branżowe