Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 23.01.2020 | Aktualizacja: 23.01.2020, 12:02:49

BUDMA 2020

Targów  BUDMA 2020 w Poznaniu oraz FORUM DESIGNU i ARCHITEKTURY w dniach 5 i 6 lutego br.

Niezależnie od zaproszenia/wejściówki na Targi lub biletu, na wydarzenia organizowane w ramach Forum Designu i Architektury - Forum  D&A  - obowiązuje odrębna rejestracja.

Udział w Forum jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji online pod adresem: https://systemcoffee.pl/?lang=pl&go2rej=1&kid=981

Sam bilet na Targi BUDMA to za mało.

 

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi serdecznie zapraszają na kolejną, XIII edycję konferencji „Dzień Urbanisty”.

Konferencja pod hasłem „ŚWIATŁOCIEŃ” odbędzie się w dniach 6-7 lutego 2020 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (Pawilon 15, Sala 1D), jako jedna z imprez towarzyszących targom „Budma 2020”.

Zgodnie z tytułem konferencji "ŚWIATŁOCIEŃ", poruszane zagadnienia będą koncentrować się wokół roli i oddziaływania światła w przestrzeni. Konferencja została podzielona tematycznie na dwa dni, których wiodącymi motywami będą właśnie "Światło" i "Cień". W pierwszym dniu skupimy się na rozważaniach dotyczących możliwości kształtowania przestrzeni za pomocą właściwego oświetlenia. Następnie przyjrzymy się masterplanom oświetleniowym na podstawie doświadczeń wybranych miast i podmiotów. Drugi dzień wydarzenia upłynie pod znakiem właściwego kształtowania cienia za pomocą zieleni miejskiej oraz przy wsparciu narzędzi do modelowania. Dodatkowo zajmiemy się zagadnieniem zanieczyszczenia światłem, jego wpływem na świat ożywiony oraz skutecznymi metodami przeciwdziałania negatywnym zjawiskom.

Konferencja została objęta Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Pana Marka Woźniaka oraz Prezydenta Miasta Poznania Pana Jacka Jaśkowiaka.

Partnerami przedsięwzięcia są LUG, Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu, Wydawnictwo C.H.Beck, STUDIO DL oraz VELUX. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale branżowe Urbanistyka.Info oraz Urbnews.pl.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, wymaga jedynie dokonania rejestracji za pomocą automatycznego formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona! Prosimy o rozważną rejestrację uczestnictwa – możliwy jest udział w pierwszym lub drugim dniu, lub obu dniach wydarzenia.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły wydarzenia znajdują się w poniższym linku:

http://tup.poznan.pl/news/226/16/XIII-DZIEn-URBANISTY-sWIATlOCIEn

Formularz zgłoszeniowy zostanie uruchomiony w dniu 21.01. (wtorek) o godzinie 10:00.

Formularz zgłoszeniowy nie wysyła automatycznego potwierdzenia na podany adres e-mail. Informację z potwierdzeniem otrzymacie Państwo mailem w okresie do 7 dni od zgłoszenia. Rejestracja jest równoznaczna z koniecznością złożenia oświadczenia RODO, które jest częścią formularza zgłoszeniowego.

W sprawach związanych z uczestnictwem w konferencji (w szczególności w przypadku rezygnacji lub zmiany dokonanego zapisu) proszę o kontakt pod numerem tel. 792 049 941 lub adresem e-mail: konferencja@tup.poznan.pl