Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 21.03.2025 | Aktualizacja: 21.03.2025, 14:39:57

Architekci rozmawiają OTWARCIE. Źle/dobrze wyceniamy? Źle/dobrze płacimy?

Szanowni Państwo,
Architekci IARP,

zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu Architekci rozmawiają OTWARCIE

Temat - "Źle/dobrze wyceniamy? Źle/dobrze płacimy?"

Czas - piątek 4 kwietnia 2025 r. godz. 16:50 

Miejsce - Sala Dworu Bractwa św. Jerzego, Gdańsk Targ Węglowy 27
(wejście od strony SARP Oddział Wybrzeże oraz od strony Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów)

Organizatorem wydarzenia są: Pomorska Okręgowa Izba Architektów RP i Stowarzyszenie Architektów RP Oddział Wybrzeże.

Zapisy:
na spotkanie można się zapisać przez system szkoleń IARP: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/1545

Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/ (dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).

Spotkanie poprowadzi:
Aneta Niedziałek Architekt IARP, Z-ca Przewodniczącego Rady POOIA RP, Przewodnicząca Zespołu ds. szkoleń, Przewodnicząca Zespołu ds. wynagrodzeń architektów.

Gośćmi spotkania będą:

Jakub Drohomirecki– wystąpienie pt. „Patologia w wycenach prac projektowych”.

Architekt IARP członek POOIA RP. Twórca autentycznej architektury i holistycznego procesu projektowania. Autor marki własnej Jakub Drohomirecki Autentyczna Architektura. Od przeszło dziesięciu lat współtworzy firmę Rochman Drohomirecki Architekci, współzałożyciel marki IL CAPOLAVORO. Członek Izby Architektów RP. Wdraża holistyczny proces jako wielopłaszczyznową współpracę i projektowanie każdego elementu budynku, tak aby przyszły użytkownik i otaczająca przyroda współtworzyły całość. Kieruje się prostotą i naturalnością co pozwala tworzyć budynek idealny. Tworzy architekturę i budynki oddziaływującą na wszystkie zmysły po to by mieszkało się w nich dobrze i zdrowo.

Anna Myślińska – Prezentacja autorskiego pliku Exel do wycen wielobranżowych

Architekt IARP, członek POOIA RP. Obecnie pełniąca funkcję Prezesa Zarządu w firmie BRAGA, gdzie od 2021 roku kieruje strategicznym rozwojem przedsiębiorstwa i projektuje. Przez blisko osiem lat (2016–2024) prowadziła własną działalność gospodarczą. Karierę zawodową rozpoczęła w Studio 4m Architekci (2011–2015) jako asystent projektanta. Następnie, doświadczenie zdobywała także jako Kierownik Projektu w firmach Oriex (2017–2018) i Industria (2018–2019), zarządzając kompleksowymi projektami budowlanymi. W latach 2011–2016 pracowała w Hanza Grupa Inwestycyjna, gdzie odpowiadała za nadzór nad robotami budowlanymi, odbiory techniczne oraz współpracę z klientami i urzędami. Jest absolwentką Politechniki Gdańskiej, gdzie w 2022 roku uzyskała tytuł doktora.


Załączniki: