Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 11.04.2024 | Aktualizacja: 11.04.2024, 09:27:03

Architekci rozmawiają otwarcie

Już 19 kwietnia o godzinie 18:00 spotkamy się w Dworze Bractwa św. Jerzego (siedziba SARP Oddział Wybrzeże), Targ Węglowy 27!

Spotkanie środowiska architektów zrzeszonych w Pomorskiej Okręgowej Izbie Architektów RP i SARP Oddział Wybrzeże jest wyjątkową okazją do integracji, wymiany doświadczeń i dyskusji na temat kluczowych kwestii związanych z zawodem architekta oraz aktualnymi wyzwaniami w branży architektonicznej.

Wspólnie, w koleżeńskiej atmosferze, zgłębimy tematy wsparcia merytorycznego dla architektów w zakresie doradztwa prawno-architektonicznego.Podczas spotkania “Architekci rozmawiają OTWARCIE” przewidujemy prezentację naszego gościa, radczyni prawnej - Pani Izabeli Turczyńskiej-Buszan oraz otwartą dyskusję, w której wszyscy będą mieli możliwość aktywnego udziału.

Hasło "Architekci rozmawiają OTWARCIE" ma zachęcić do dyskusji o architekturze. Naszym celem jest podkreślenie otwartość na dialog i wymianę pomysłów, zachęcając architektów do aktywnego udziału w rozmowach na temat architektury.

 

Czas

19.04.2024, godz.: 18:00

 

Miejsce

SARP o. Wybrzeże, Targ Węglowy 27 w Gdańsku

 

Rejestracja

link do zapisów - Izba - https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/1379

 

Spotkanie poprowadzi:

Natalia Balcerzak Prezes SARP Oddział Wybrzeże

Aneta Niedziałek Architekt IARP, V-ce Przewodnicząca Rady POOIA RP, Przewodnicząca Zespołu ds. szkoleń, Przewodnicząca Zespołu ds. wynagrodzeń architektów.

 

Gość spotkania:

Izabela Turczyńska- Buszan

Radczyni prawna, mówczyni Tedx, przedsiębiorczyni, która od 15 lat tłumaczy przedsiębiorcom język prawniczy na ludzki, propagatorka i praktyczka metody legal design.