Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 01.04.2019 | Aktualizacja: 01.04.2019, 13:15:59

Szkolenie pt " Zarządzanie Projektem" w dn 25.04.2019 r. godz 14:45

Szanowni Państwo,
Architekci IARP,

Serdecznie Państwa zapraszamy na szkolenie  pt. "Zarządzanie Projektem”, które odbędzie się w Pomorskiej Okręgowej Izbie Architektów RP w dniu 25.04.2019 r. (czwartek) o godz. 14:45. Szkolenie poprowadzi:

mgr Małgorzata Kusyk -certyfikowany Project Manager PMP®/PRINCE2®/ AgilePM®/PSM®, AgilePMO CEO/Founder, koordynator Kozminski Executive Business School, członek Agility Scales Founders Club, Prezes PMI Poland Chapter w latach 2014-2016. Mentor, trener biznesu, wykładowca MBA.

mgr inż Marcin Zeszutek- dyrektor kontraktów budowlanych z zakresu gospodarki odpadami, certyfikowany edukator i trener World Rugby, lider zespół projektowych i kontraktowych, prelegent na konferencjach, twórca innowacyjnych technik rozwoju kompetencji inżynierów, członek rady Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Cel szkolenia:
Zapoznanie się uczestników z terminologią zarządzania projektami oraz cyklem życia projektu, zapoznanie się uczestników z kilkoma narzędziami i technikami zarządzania projektami, zainspirowanie do wdrożenia praktyk w życie.

Zachęcamy do rejestracji na szkolenie w formie elektronicznej, w razie problemów prosimy o przesyłanie zgłoszeń w formie mailowej na adres: pomorska@iarp.pl
 

Szczegółowe informacje o szkoleniu oraz możliwość rejestracji elektronicznej znajdą Państwo pod linkiem: https://szkolenia.iarp.pl/szkolenie/734
 

Dane do logowania:
Przy logowaniu należy się posłużyć loginem i hasłem służącym do logowania na stronie http://www.izbaarchitektow.pl/
(dane do systemu, aby pobrać zaświadczenie o przynależności do Izby).
Ponadto informujemy, iż przebieg szkolenia uwieczniony zostanie na fotografiach (zgodnie z art. 81 ust. 2 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

 

Partnerem szkolenia jest