Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 08.03.2019 | Aktualizacja: 08.03.2019, 13:25:51

Marcin Molenda - szukam pracy

Szanowni Państwo,
W załączeniu zamieszczamy prośbę Pana Marcina Molendy, który poszukuje zatrudnienia.

Biuro POOIA RP

Szanowni Państwo,
Szukam pracy!

Jestem architektem z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży. Mam odpowiednie wykształcenie, posiadam również uprawnienia budowlane. Dysponuję wiedzą w zakresie prawa budowlanego, warunków technicznych, a także postępowania administracyjnego. Jako projektant realizowałem projekty obiektów mieszkaniowych, usługowych, produkcyjnych, magazynowych, zarówno w fazie koncepcyjnej, budowlanej, jak i wykonawczej. Mam doświadczenie w analizowaniu terenów pod inwestycje, analizowaniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, w sporządzaniu koncepcji zagospodarowania, a także sporządzaniu wniosków o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. W skład moich kompetencji wchodzi również kontakt z urzędami, gestorami sieci, uzyskiwanie i składanie dokumentów formalno-prawnych, a także współpraca z projektantami innych branż i koordynacja poszczególnych części składowych projektu.

Jestem osobą komunikatywną, kreatywną, posiadającą umiejętność pracy w zespole, dokładną, sumienną, samodzielną i odpowiedzialną. Do swoich obowiązków podchodzę rzetelnie i solidnie. Ze swojej strony zapewniam pełne zaangażowanie do pracy.  Zawsze dokładam wszelkich starań, aby pozytywnie wpływać na rozwój firmy.

W celu szerszego zaprezentowania swoich kwalifikacji do wiadomości załączam swoje CV oraz wykaz mojego dorobku.

Jeśli znacie Państwo firmy, które poszukują osoby na stanowisko architekta, a moja kandydatura spotkałaby się z Ich zainteresowaniem, to bardzo proszę o przesłanie kontaktu.

Z największą przyjemnością umówię się na spotkanie, na którym będę miał możliwość szerszego zaprezentowania się osobiście.

z poważaniem
arch. Marcin Molenda
tel. 607 953 201

Załączniki:
1. CV
2. Wykaz dorobku


Załączniki: