Pomorska Okręgowa Izba Architektów - strona główna
Data dodania: 12.01.2021 | Aktualizacja: 12.01.2021, 09:26:03

Konkurs NAWW - rozstrzygnięcie online - 12.01.2021 r

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy Architekci,

Zbliżamy się do rozstrzygnięcia pierwszej edycji Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego!

W imieniu Zarządu SARP Oddział Poznań oraz Rady Wielkopolskiej OIA RP organizatorów NAWW, serdecznie zapraszam za uroczyste publiczne ogłoszenie wyników Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego (NAWW), przeprowadzonej pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Wojewody Wielkopolskiego, które odbędzie się w formule online

12 stycznia br. (wtorek) o godzinie 18.00

Transmisja online wydarzenia zostanie przeprowadzona na profilu Facebook Oddziału Poznańskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich www.facebook.com/SARP.Poznan oraz na stronie internetowej Nagrody.

Profil na FB: https://www.facebook.com/SARP.Poznan/?epa=SEARCH_BOX

Strona konkursowa: https://www.naww.pl/

O uznanie Sądu Konkursowego, pracującego pod przewodnictwem znanego śląskiego architekta Przemo Łukasika walczyły obiekty i przestrzenie publiczne z całej Wielkopolski. Poza laureatami wyróżnionymi w 4 głównych kategoriach Nagrody: obiekt architektoniczny, dom, wnętrze, przestrzeń wspólna; poznamy także najlepszy projekt zrealizowany przez wielkopolskich architektów poza naszym Województwem oraz nagrodzimy wyróżniającego się Młodego twórcę.

Długo liczyliśmy, że jednak uda nam się spotkać z Wami - Architektami, partnerami, nominowanymi i miłośnikami architektury podczas uroczystej gali, by wspólnie cieszyć się z zakończenia pierwszej edycji Nagrody, która - jesteśmy pewni - na stałe wpisze się w nasz kalendarz.

Jako Organizatorzy, liczyliśmy na to, iż będzie to prawdziwe Święto Architektury!

Jednak pandemia zmieniała wszystkie plany. Zdrowie i bezpieczeństwo sędziów oraz wszystkich uczestników jest dla nas najważniejsze, dlatego Sąd Konkursowy obradował zdalnie, a planowane wizje lokalne nominowanych obiektów i przestrzeni odbyły się w  ograniczonym zakresie.

Który z nominowanych projektów otrzyma  najwyższe laury? Kto zostanie wyróżniony tytułem MŁODY TWÓRCA Województwa Wielkopolskiego? Kto zdobył uznanie czytelników Magazynu Architektura i Biznes  i szczycić się będzie tytułem ULUBIEŃCA PUBLICZNOŚCI?

Wszystkiego dowiecie się podczas publicznego ogłoszenia wyników Nagrody Architektonicznej Województwa Wielkopolskiego (NAWW).

PATRONAT i WSPARCIE  

Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Wojewoda Wielkopolski  

SPONSOR GŁÓWNY NAGRODY

Lena Lighting

SPONSOR

Aliplast

PARTNERZY NAGRODY

Akademia Architekta, Baumit, Duravit, Equitone, Ipnotic, Wienerberger, Modelarnia, Steico

PATRONAT MEDIALNY

Architektura Murator, Architektura i Biznes, WhiteMAD, Życie Kalisza

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pozdrawiam,

arch. Katarzyna Wrońska
Kierownik Biura Rady WOIA RP
tel./fax (61) 855 08 46
Stary Rynek 56, 61-772 Poznań